Blog

 

Ráda dávám jedlé dárky. Čatní z jablek obsahuje kromě jablíček zázvor a čili, tak se skvěle hodí do studeného počasí. Potěšíte milovníky orientální pikantní kuchyně.

Ráda byste zhubla, ale nechce se vám držet přísnou dietu? Nebo byste ráda na zkoušku shodila jen pár kilogramů? Jíte zdravě, hýbete se a najednou se vaše váha zastavila a nechce se pohnout?

Vypukla sezóna dýní. Když jsme si doma chtěli opravdu zdravě zamlsat, upekla jsem tento koláč, který nepotřebuje žádný cukr, ani mouku.

Zdravé stravování - poslední dobou velmi skloňovaný pojem. Každý si pod ním ale představí něco úplně jiného. Jaké jsou ale ty nejdůležitější zásady pro to, abychom se stravovali skutečně zdravě?

Začal školní rok a objevilo se tak téma svačiny. Proč je svačina vlastně pro dítě důležitá a jaké výživové požadavky by měla splnit?

Léto a pěkné počasí považuji za nejlepší část roku, kdy i zapřisáhlí odmítači všech sportů mohou konečně vyrazit ven za pohybem. Stačí jednoduše víkendový pěší výlet, nebo pravidelné plavání. Ostatní už více trénovaní nemusí řešit výkyvy počasí, protože nám zkrátka letos přeje. Součástí zdravého životního stylu je správná výživa a dostatečný pitný...