Reference

Přestože je Šárka v oblasti zdravé výživy odborníkem na svém místě, naše setkání byla velice příjemná a přátelská. Neměla jsem pocit, že bych byla nucena se přemáhat a k hubnutí přistupovat s nechutí. Poslechla jsem její rady, naučila se dodržovat správný pitný režim a zhubla jsem jak na kilogramy, tak i na centimetry (což pro mě bylo důležitější). Šárčiny služby mohu vřele doporučit.

Jana L., 37 let

 

Na Šárku jsem dostala kontakt v době, kdy už jsem to začala pomalu vzdávat. Předtím jsem zkusila výživové poradce a odnesla si koktejly, nebo jiné doplňky, které mi měly pomoci zhubnout. Šárka mě naopak učila se zdravě stravovat a pomohla mi najít způsob, který mi bude při mém pracovním vytížení vyhovovat. Nejen, že jsem zhubla, ale našla jsem si čas i na pravidelný pohyb a mám z toho radost.

Jana K., 45 let

 

V životě jsem si vyzkoušela různé diety podle časopisů a knížek. Nakrátko jsem zhubla, ale původní váha se po čase zase vrátila zpět. Tady jsem měla nad sebou dohled, mohla jsem se kdykoliv zeptat a zjistila jsem, že jednostranné hubnutí nikam dlouhodobě nevede. Jsem spokojená, podařilo se mi nejen zhubnout, ale zatím se stále držím. A co je hlavní - líbím se :-)

Klára S., 31 let

 

Se Šárkou jsem začala „hubnout“ v říjnu 2010.

Na začátku jsme si o všem nejdříve popovídaly. Kolik bych chtěla zhubnout, s čím jsem nespokojená, proč si myslím, že potřebuji zhubnout, v čem asi tkví problém, že se mi dříve zhubnout nedařilo...

První týden jsem měla za úkol, psát si jídelníček, tak, jak jsem zvyklá jíst a pít. Po tomto týdnu jsme si zavolaly a celý jídelníček den po dni prošly. Zjistila jsem, že musím odbourat svoje „nesnídání“ a také více dodržovat pitný režim, který je samozřejmě důležitý, ale pro mě velkým nedostatkem.

Neměla jsem nic zakázaného, ale o všem, co je nezdravé a co bych měla omezit, mě Šárka obeznámila.

Jídelníček jsem si evidovala celé tři měsíce a na konci každého týdne jsme si zavolaly a se Šárkou konzultovaly. Vzpomínám si, že za každou věc, za kterou mě v jídelníčku pochválila, jsem měla dobrý pocit a jako by do mě vlila ještě větší motivaci pro to, zhubnout. Při každém souhrnu celého týdne jsme zároveň probíraly, jakou aktivitu jsem který den v týdnu měla, mluvily jsme o tom, jestli je to dostačující, nebo bych měla přidat...

Je to zláštní, ale nikdy jsem neměla pocit, že jsem do něčeho nucena. Věděla jsem (a myslím, že tento pocit jsem měla hlavně díky Šárce), že to, co dělám, dělám především sama pro sebe a Šárka je tu jen proto, aby mi pomohla najít tu správnou cestu :-)

Za tři měsíce jsem zhubla 3 kg na váze, což se může zdát někomu málo, ale pro mě byly důležité rozdíly v objemech, které byly podstatně větší.

Od té doby, co jsme s koučingem přestaly (a to už bude rok) jsem zhubla další dvě kila a žádný jo-jo efekt se nedostavil!

Šárka mě naučila přistupovat k jídlu trochu jinak – víc teď přemýšlím o tom, co jím, ale nedržím žádné diety, zkrátka,  jako bych měla už v mysli něco zakódovaného, co mě samo vede ke zdravému stravování a zdravému životnímu stylu.

Nehladovím, nedržím jednostranné diety, jen se snažím jíst s rozvahou, pravidelně, v rozumných porcích... A k tomu mít pohyb. Pochopila jsem, že jen tato kombinace, je tou správnou cestou a jsem ráda, že mě na ni Šárka přivedla.

Naďa P., 34 let

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode