Poradna výživy

Nabízím konzultace při výživě:
úprava hmotnosti a zdravý životní styl
- zhubnout a zároveň si udržet novou váhu

- štíhlá, ale je co vylepšit

-  zdravě a dobře jíst, když čas je nepřítel

- udržet si energii a pohotovou mysl

v mateřství a po porodu
- správná výživa maminky i jejího dítěte

- zdravé hubnutí po porodu

• výživa dětí
- základ, jak předejít pozdějším zdravotním komplikacím

zdravotní komplikace a dietní úprava stravování, jako součást léčby
- diabetes, choroby jater a žlučníku, zvýšený cholesterol, nemoci srdce a cév, zvýšený krevní tlak, dna, potravinové alergie, léčba warfarinem

poruchy příjmu potravy
- anorexie, bulimie, záchvatovité přejídání

 

Součástí nabízených služeb je:
• Individuální jídelní plán a tvorba jídelníčku
• Zdravá životospráva a doporučení režimových úprav
• Přístrojová tělesná analýza (svaly, tuk, kosti, voda)


Ceny viz. Ceník
V případě Vašeho zájmu o konzultace vytvořte přímo rezervaci, nebo mě prosím kontaktujte. Kontakt


Rezervovaný termín konzultace je závazný. Případné zrušení rezervace je třeba provést minimálně 24 hodin před konzultací. Za termín odvolaný méně než 24 hodin předem bude účtován storno poplatek v plné výši!

 

Individuální péče
Léčíte se a součástí léčby je i úprava stravy – dieta?
Pokud jste onemocněli diabetes, trápí vás choroby jater a žlučníku, zvýšený cholesterol, nemoci srdce a cév, zvýšený krevní tlak, dna, potravinové alergie, léčba warfarinem, celkové neprospívání, nebo vám lékař doporučil dietní úpravu stravování.
Objednejte si vstupní a následnou konzultaci, na které vám vysvětlím důležité úpravy stravování při vašem onemocnění, aby se váš stav stabilizoval a zároveň dostanete doporučení i v tištěné formě.


Trápí vás poruchy příjmu potravy?
Poruchy příjmu potravy jako je anorexie, bulimie, záchvatovité přejídání se netýkají jen samotného stravování a vytvoření nových zdravých návyků, ale je vždy vhodná i psychoterapie. Doporučuji dlouhodobější spolupráci, jedna či dvě konzultace nejen, že nikam nevedou, ale jsou zbytečným vynaložením peněz. Uspokojivé výsledky mám obvykle u pravidelných konzultací, pokud spolupráce trvá aspoň dva měsíce a déle. Spolupracuji s dalšími odborníky v o.s. Anabell a Psychoterapii Anděl.


Potýkáte se s nadváhou a obtížemi z toho plynoucími?
• Pokoušeli jste se již někdy sami hubnout, ale nyní to již lépe nejde?
• Nemáte dostatek energie?
• Máte nepravidelný režim a řešíte tedy, jak správně a zdravě jíst?

Poskytuji celostní péči, při které se zabývám nejen změnou stravování a práci na jídelníčku, ale také celkovým ozdravěním životního stylu tak, aby byl trvale vyhovující a udržitelný. Jednorázová prodloužená konzultace (90 min) je vhodná jen pokud chcete získat pouze pár rad a doporučení. Pokud vám ale jde o celkové ozdravění organismu a úpravu hmotnosti, pak je vhodná delší spolupráce při které budou postupně nahrazeny nevhodné návyky. Počet konzultací je individuální.


Čekáte miminko a chcete pro něj a pro své zdraví to nejlepší? Nebo již dítě máte a řešíte, jak zvládnout správné a zdravé stravování?
Tento typ konzultací a jejich množství závisí na celkovém stavu a individuální potřebě klienta.

Nabízím jak možnost objednání jednotlivých konzultací, tak i výhodné balíčky služeb.
Veškerá individuální péče je vždy nastavená na míru klienta. Při dlouhodobější spolupráci je poskytována mailová, skype či telefonická podpora po celou dobu.
Nutriční poradenství u nezletilých osob poskytuji pouze za přítomnosti zákonného zástupce (1 z rodičů), který ovšem nemusí být přítomen celé konzultaci. Na přání nezletilého mohu předat informace o nutriční poradně za přítomnosti zákonného zástupce a posléze pracovat s nezletilým samostatně.


Vstupní konzultace:
- délka 90 minut. Vstupní konzultace zahrnuje přístrojovou diagnostiku složení těla (svaly, tuk, kosti, voda) a rozhovor týkající se stravovacích návyků, pitného režimu, životního stylu a případných tělesných a zdravotních obtíží. Vstupní konzultace slouží převážně k seznámení s klientovým stavem, jsou zhodnoceny zjištěné skutečnosti a doporučeny změny.
Kontrolní konzultace:
- délka 50 minut. Konzultace je přímo zaměřená potřebám klienta a úpravám životosprávy.

Nemáte čas za mnou přijet do kanceláře? Využijte možnosti konzultací přes skype či mail, v čase, který vám vyhovuje! (Vždy je nutné osobní  setkání a vstupní konzultace, dle dohody i občasná osobní kontrolní konzultace.)
Zlepšete výsledky svého hubnutí a tvarování postavy a objednejte si lekci Nordic walking. Chůze je nejpřirozenější a nejzdravější způsob pohybu. Při Nordic walking navíc kromě nohou zapojujete i paže, při rotaci svaly zad a šikmé břišní, takže znatelné výsledky se dostaví poměrně brzy.

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode