Profesní profil - Šárka Jakešová (Míšková), DiS., RNT

Nutriční terapeut, kouč životního stylu

Zakládám si na celostním osobním přístupu, dle individuálních potřeb. Jsem zastáncem zdravého životního stylu, přirozeného stravování z dostupných potravin bez užívání doplňků stravy. Věřím, že k plné spokojenosti a sebevědomí je třeba dokonalý soulad všech stránek tvořících naši osobnost.

Dle filosofie - Co je viditelné na povrchu, je i uvnitř a naopak.

Vystudovala jsem obor Diplomovaný nutriční terapeut na VOŠ zdravotní v Praze.  Mé vzdělání a registrace u Ministerstva zdravotnictví mě opravňuje vykonávat poradenství v oblasti výživy a zdravého  životního stylu samostatně bez odborného dohledu. 

Zabývám se: výživou dětí a dospívajících, těhotných a kojících žen, seniorů, úpravou jídelníčku při redukci hmotnosti, sportovní aktivitě, nebo léčebnou dietou u zdravotních komplikací a poruch příjmu potravy.

V současnosti kromě nutričního poradenství vedu jako lektor kurzy výživy a zdravého životního stylu. Jsem spoluzakladatelkou VIVO ACADEMY - školy zdravého života pro profesionály i laickou veřejnost www.vivo-academy.cz

Jako nutriční terapeut spolupracuji se školními jídelnami v dietním stravování pro děti. Spolupracuji s poradenským centrem www.vyzivadeti.cz

Kromě vzdělání v oblasti výživy jsem absolvovala výcvik energetické psychologie a life koučinkkteré mě nadchly širokou možností využití a rychlými výsledky.

Protože jsem vždy ráda něco tvořila, úplně na začátku jsem vystudovala oděvní návrhářství. Kromě tvorby modelů mě zajímá psychologie vzhledu a tvorba osobního stylu, což mě nakonec přivedlo k práci na osobnosti a kráse těla zdravou stravou. 

Ráda sportuji a vlastním osvědčení instruktora Nordic walking.

Pravidelně navštěvuji odborné kurzy a semináře a aktivně sama pracuji na svém vzdělávání a osobním rozvoji. 

 

Mojí snahou je, aby klienti nepřistupovali k problémům jako k překážkám, ale brali je jako výzvy, které mohou s mým přispěním aktivně zvládnout.

 

 

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode